Міжнародна співпраця

 «Обʼєднуючи Серця» – 

– це простір для дітей з України в Чорногорії (м. Будва), створений силами їхніх батьків у березні 2022 року за підтримки фонду

Волонтерський проєкт

Здобувачі освіти та весь педагогічний колектив Вищого художнього професійного училища №19 смт. Гриців з моменту повномасштабного вторгнення  ні на хвилину не припиняли волонтерської діяльності. Наш колектив має чітку позицію орієнтовану на перемогу, не стоїть осторонь, а щоденними вчинками намагається зробити усе для її наближення. Один з волонтерських проєктів закладу був реалізований у вересні-жовтні 2023 року за сприяння грицівчанина Сергія Поліщука, який уже тривалий час проживає зі своєю родиною в Чорногорії і є членомблагодійної організації “Uniting Hearts UA – Дитяча спільнота «Об’єднуючи серця»

«Обʼєднуючи Серця» – це простір для дітей з України в Чорногорії (м. Будва), створений силами їхніх батьків у березні 2022 року за підтримки фонду Rebuild Ukraine. Основні принципи спільноти: 

  • наші двері відчинені для кожної дитини з України від 3 до 16 років; 
  • (у нашій команді всі без винятків підтримують Україну та засуджують злочинні дії росії; 
  • чесність, відкритість, взаємодопомога та добрі серця – локомотиви всіх наших ініціатив; 
  • це некомерційний проєкт, наш «прибуток» – щасливі очі та посмішки дітей; 
  • ми підтримуємо інтеграцію до чорногорської спільноти і вдячні цій країні за мирне небо, гостинність та допомогу; 
  • ми оберігаємо все, що повʼязане з Україною.

«Обʼєднуючи Серця» організувують благодійні ярмарки, а вилучені кошти відправляють на допомогу ЗСУ. Цього разу допомагали військовослужбовцям, які боронять нашу державу на авдіївському напрямку. Здобувачі освіти разом зі своїми наставниками з натхненням та задоволенням взялися до роботи та виготовили екосумки, оздоблені вишивкою та декоративним розписом.

Посилання на інші сторінки