В умовах військової агресії росії проти України щоденно здійснюються злочини, які залишаються невидимим. Одним з таких злочинів є ґендерно-обумовлене насильство, а саме домашнє насильство. Зі здобувачами освіти групи N4 (Кравець) говорили про види домашнього насильства, про законодавче регулювання та кримінальну відповідальність за домашнє насильства з використанням умов воєнного стану, а також про те, куди звертатись та як отримати захист. Гасло зустрічі: Не мовчи, тебе почують!
Крім того, спробували разом «прожити чуже життя» з допомогою інтерактивної вистави «Нові шрами». Це не просто вистава на основі реальних історій, яку можна подивитись онлайн, офлайн та на телебаченні, а й інтерактивна вистава-гра, де кожен глядач і гладачка, може робити вибір розвитку сюжету, обирати дії героїнь — і створити свою виставу. А можливо і знайти вихід зі своєї ситуації. Спробувати можна тут: https://scars.org.ua/
Про це на сторінці закладу в facebook
![](https://vhpu19.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/310748878_557578392875980_5396652199719527864_n-1024x768.jpg)
![](https://vhpu19.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/309933104_557578419542644_5681649338388970213_n-1024x768.jpg)
![](https://vhpu19.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/310217963_557578472875972_7595992189286204868_n-1024x768.jpg)
![](https://vhpu19.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/310836192_557578459542640_5013998336944504265_n-1024x768.jpg)
![](https://vhpu19.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/310955112_557578442875975_4355378616353251958_n-1024x575.jpg)
![](https://vhpu19.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/310909171_557578406209312_467960390842376470_n-1024x768.jpg)
![](https://vhpu19.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/310551721_557575052876314_781583352214136829_n.jpg)