На базі Вищого художнього професійного училища № 19 смт. Гриців разом з ГО Асоціація Відродження Грицева стартував проєкт ХОМОРА, в рамках якого активно знайомимося з молоддю — новими жителями Грицівської ОТГ, разом досліджуємо різноманітний світ культури і традицій Хмельниччини.
Тиждень перший
- Історія і сучасність. Екскурсія маєтком XVIII ст. родини Грохольських /Тетяна АНТОНЮК, вчитель суспільних дисциплін у Грицівському ліцеї/
- Тренінг «Я — вдома» / Мар’яна ЗАХАРЕЦЬ, Олена ЛІКНАРОВИЧ, психологічна служба ВХПУ №19 смт. Гриців/
- Вокальний майстер-клас. «Ой у лузі червона калина» / Олександр КАРПЮК, Тетяна СТЕЦЮК, представники гурту «Передзвін»/
Проєкт реалізується за фінансової підтримки БО «Національна мережа розвитку локальної філантропії» в межах проєкту «Рух молодіжних банків ініціатив» за фінансування Global Fund for Community Foundations «GFCF».
Керівники проєкту ХОМОРА — Василь ДЖУРАБАЄВ, Олена ГОДНА
Про це на сторінці закладу у facebook
![](https://vhpu19.km.ua/wp-content/uploads/2022/09/306514703_1050497418999324_7301170010379434452_n-1024x768.jpg)
![](https://vhpu19.km.ua/wp-content/uploads/2022/09/306562092_1050497568999309_2037322138217100797_n-1024x768.jpg)
![](https://vhpu19.km.ua/wp-content/uploads/2022/09/306581622_1050497652332634_8356740179771303137_n-1024x762.jpg)
![](https://vhpu19.km.ua/wp-content/uploads/2022/09/306597475_1050497468999319_7531667066415516200_n-1024x768.jpg)
![](https://vhpu19.km.ua/wp-content/uploads/2022/09/306598124_1050497608999305_3007845615474112210_n-1024x768.jpg)
![](https://vhpu19.km.ua/wp-content/uploads/2022/09/306610282_1050497442332655_9082049691597118063_n-1024x768.jpg)
![](https://vhpu19.km.ua/wp-content/uploads/2022/09/307370751_1050477375667995_876275868803897631_n.jpg)
![](https://vhpu19.km.ua/wp-content/uploads/2022/09/306619400_1050495798999486_7194290786895918161_n-1024x768.jpg)
![](https://vhpu19.km.ua/wp-content/uploads/2022/09/306624467_1050497665665966_8451061233788893185_n-1024x768.jpg)
![](https://vhpu19.km.ua/wp-content/uploads/2022/09/306662354_1050497535665979_2045839254161007603_n-1024x767.jpg)
![](https://vhpu19.km.ua/wp-content/uploads/2022/09/306702474_1050497532332646_5848650884299744607_n-1024x576.jpg)
![](https://vhpu19.km.ua/wp-content/uploads/2022/09/307985587_1050477572334642_1451088916743487197_n.jpg)