В рамках святкування 85-річниці Хмельницької області творча команда учасників освітнього процесу Вищого художнього професійного училища N19 смт. Гриців працює над арт-проєктом «Хмельниччина очима молоді». Для онлайн-виставки від Хмельницького державного центру естетичного виховання учнівської молоді готуємо стінопис “Подільська вишивка в інтер”єрі”. Результат – уже незабаром!
Про це на сторінці закладу в facebook
![](https://vhpu19.km.ua/wp-content/uploads/2022/09/307481906_548111293822690_6252297162975603590_n-1-1024x768.jpg)
![](https://vhpu19.km.ua/wp-content/uploads/2022/09/307536747_548109537156199_5059436486413458811_n-1024x768.jpg)
![](https://vhpu19.km.ua/wp-content/uploads/2022/09/307461956_548111333822686_2135686846771895239_n-1-1-1024x769.jpg)