Психологічна служба

У результаті військової інтервенції російської федерації до України, постало гостре питання стану психологічного здоров’я здобувачів освіти та їхніх батьків, що впливатиме на освітній процес у новому навчальному році. Одним із головних завдань закладу освіти є повсякденна психологічна допомога та емоційна підтримка учасників освітнього процесу. 

За таких умов істотно зростає роль психологічної служби у системі освіти, яка спрямована на забезпечення своєчасного і систематичного вивчення психофізичного розвитку здобувачів освіти, мотивів їхньої поведінки і діяльності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, гендерних та інших індивідуальних особливостей; сприяння створенню умов для виконання освітніх і виховних завдань закладів освіти, соціального та інтелектуального розвитку здобувачів освіти, охорони психічного здоров’я, надання психологічної та соціально-педагогічної підтримки всім учасникам освітнього процесу відповідно до цілей та завдань системи освіти. 

Метою діяльності психологічної служби є сприяння створенню умов для соціального та інтелектуального розвитку здобувачів освіти, охорони психічного здоров’я, а також надання психологічної та соціально-педагогічної підтримки для подолання негативних психологічних наслідків подій, що відбуваються в країні.

До складу психологічної служби ВХПУ №19 смт. Гриців входять:

практичний психолог Захарець Мар’яна Вікторівна (спеціаліст ІІ категорії)

соціальний педагог Лікнарович Олена Володимирівна (спеціаліст І категорії)

У своїй діяльності психологічна служба керується:

Попередження насильства над дітьми
Батьківство – це виклик. Будьте пильними, аби чогось не проґавити!
Відео-курс для батьків “Навчіть дитину захищатися”

Не варто нехтувати ментальним здоров’ям. Відчуваєте потребу? Зверніться за допомогою до фахівців. Ми зібрали для вас контакти, за якими можна отримати кваліфіковану та безоплатну психологічну підтримку.

1. Телеграм-боти:

👉🏻Друг. Перша допомога

👉🏻Elomia — анонімна психологічна підтримка 24/7

Онлайн-платформи:

👉🏻Розкажи мені — онлайн-платформа безкоштовної психологічної допомоги.

👉🏻Mental Help — безкоштовна психологічна допомога та аудіопрактики.

👉🏻Поруч — офлайн та онлайн групи психологічної підтримки для підлітків і батьків.

👉🏻UA Mental Help — психологічна допомога та інформаційна підтримка українців під час війни.

👉🏻PsyHelpUA — психологічна допомога українцям.

👉🏻Хаб стійкості — на платформі доступна служба першої психологічної допомоги для тих, хто мешкає в Україні, та тих, хто був змушений переїхати.

👉🏻Teenergizer — онлайн-консультації для підлітків.

👉🏻УкрЄдність — на сайті доступні індивідуальні консультації, підтримуючі психологічні групи та корисні статті на тематику актуальну в умовах воєнного стану.