2 жовтня в Україні відзначатимуть День працівників освіти. Чимало з них зараз, у час війни, допомагають армії або й самі воюють у лавах ЗСУ., так як наш працівник — Олександр Слободенюк. Ми завдячуємо кожному, хто щодень наближає нас усіх до перемоги, ми щиро дякуємо нашим захисникам за можливість навчати і навчатися!
Напередодні професійного свята освітяни Вищого художнього професійного училища N19 смт. Гриців отримали від здобувачів освіти привітання та щирі слова подяки.
Про це на сторінці закладу у facebook
![](https://vhpu19.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/308843947_553341576632995_7434097562514529564_n-1024x769.jpg)
![](https://vhpu19.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/308677311_553341546632998_4091737616974560188_n-1024x768.jpg)
![](https://vhpu19.km.ua/wp-content/uploads/2022/10/308765385_553341553299664_5374932825260628451_n-1024x768.jpg)